Tvorba a správa PPC kampaní

Efektivní Pay Per Click (platba za proklik) kampaně osloví každého, kdo má o vaše produkty zájem. Svěřte své kampaně do rukou certifikovaných PPC specialistů.

U PPC kampaní platíte pouze za přechody na váš web. PPC reklama pomáhá oslovit uživatele, kteří vyhledávají vaše služby či produkty, přímo na Googlu či Seznamu. Můžete cílít i formou bannerů v rámci tematicky zaměřených webů (reklamní síť).

Výhody PPC reklamy:

  • účtovány jsou pouze přechody na váš web
  • nejlevnější forma online propagace
  • přehlednost rozpočtu
  • exaktní analytika
  • přesné cílení
  • okamžitý start

Metody cílení kampaní:

  • pomocí klíčových slov
  • podle věku a pohlaví
  • podle tematické relevance a zájmů
  • podle měst a lokality

Přístup k účtu

Ke každému účtu, který spravujeme, poskytujeme zákazníkovi vlastní přístup pro přehled efektivity kampaně a pro regulaci rozpočtu.

Výhodná cenová nabídka

Nemáme pevně stanovený ceník. Nabízíme cenu na základě vašich potřeb a jejich časové náročnosti. Napište nám a získejte výhodnou nabídku.

PPC kampaně ve vyhledávačích

Zvyšte své prodeje ještě dnes! Pomoci přesného cílení vám z vyhledávání přivedeme nové zákazníky. Oslovíme pouze ty relevantní, a to v okamžiku, kdy vás potřebují. Přesvědčíme vaše zákazníky o jedinečnosti vaší nabídky.

Remarketing/retargeting

Nastartujte kampaně, které se zaměří na uživatele, kteři sice vaše webové stránky navštívili, ale neprovedli potřebnou akci (nákup/rezervaci). "Pronásledujte" své potenciální zákazníky v rámci reklamních sítí Googlu, Seznamu či na Facebooku. Přesvědčte zákazníka o tom, že existuje jen jedna správná volba - vy.

PPC kampaně na Facebooku

Víte, kdo je vaše cílová skupina? Pokud ne, není problém ji za pomoci analýzy zjistit. Oslovíme "cílovku" vaší jedinečnou nabídkou na Facebooku. Vaše reklamy se zobrazí ve spravný okamžik a na správném místě.

Obsahová/reklamní síť

Umístíme poutavé animované bannery na webech se stejnou tematikou, jako je ten váš. Vaše zákazníky tak nemine vaše aktuální nabídka, a po přechodu na váš web jim nic nebude bránit v koupi či rezervaci vašeho produktu.

Kampaně na Youtubu

Chcete cílenou reklamu na portálu YouTube? Rádi vám vymyslíme vhodnou strategii a nasadíme spoty, kterým vaši zákazníci neodolají. Na třetí nejnavštěvovanější stránce světa YouTube tak budeme propagovat vaše produkty formou bannerů a in-video reklamy.

Bonus 1000 Kč

V případě založení nového účtu Google Adwords poskytujeme bonus 1000 Kč. Tato částka bude automaticky k vašemu rozpočtu připsána po útratě prvních 250 Kč.