Marketing v sociálních sítích

Sociální sítě jsou nedílnou součástí úspěšného podnikání na internetu – své zákazníky zde poznáváte a komunikujete s nimi. Pomůžeme s tvorbou a správou firemního profilu, organizací soutěží a nasazením efektivních kampaní.

Jak marketing v sociálních sítích funguje?

Cíle a úkoly

Stanovení správných cílů a zadání je základem každého projektu, jelikož se právě od nich odvíjejí i výsledky a jejich vyhodnocování. Za cíle se dá považovat zvýšení návštěvnosti webu nebo FB stránky, počet konverzí, konverzní poměr či počet prodejů.

Analýza konkurence

Je zbytečné plánovat online propagaci, pokud nevíte, jak jsou na tom vaši konkurenti. Proto je v této oblasti analýza online konkurence a jejich aktivit jedním z pilířů úspěchu.

Cílení a strategie

Determinujeme vhodnou cílovou skupinu a navrhneme efektivní strategii pro oslovení těch pravých zákazníků.

Kreativní koncept

Navrhneme a zpracujeme koncept reklamních spotů, vytvoříme poutavé prodejní sdělení a představíme váš produkt v tom nejlepším světle.

Plán a rozvrh práce

Sestavíme podrobné technické zadání a rozvrh prováděných aktivit v sociálních sítích, abychom měli přehled o úkolech a vykonané práci.

Kontrola reputace

Posilte reputaci svého podniku a značky pomocí marketingových nástrojů pro sociální sítě. Zjistěte, co o vás říkají vaši zákazníci a mějte image své firmy plně pod kontrolou. Kvalitní zákaznický servis na internetu ocení každý.

Pořádejte soutěže

Oslovte nové uživatele formou vzrušujících soutěží na Facebooku. Získejte bezpočet sdílení a likeů díky lákavé výhře, kterou soutěžícím nabídnete. Cílem každé soutěže je ale samozřejmě vaše "výhra" ve formě nově oslovených uživatelů. 

Podpora SEO

Vaše aktivity v sociálních sítích mají přímý vliv na SEO vašeho webu. Kromě nich ke zlepšení efektivity SEO také samozřejmě přispívá i dobře nakonfigurované on-page SEO. Rozvíjet online projekt ve všech ohledech se vyplatí.

Reklamní kampaně

Efektivní PPC (platba za proklik) kampaně, které přivedou zákazníky na vaši FB stránku a na váš web. Nasadíme poutavé reklamy přesně zacílené na pro vás relevantní segment uživatelů.

Kolik stojí aktivity v soc. sítí?

Získejte výhodnou nabídku podpory sociálních sítí ještě dnes.