Tvorba webových stránek - Přerov

Víme, jak funguje komerce na internetu. K propagaci i obchodu vám uděláme spolehlivé online stránky. Vyhledávače je díky SEO zobrazují přednostně. Mini www mohou nabízet vaše služby už za 48 hodin.

Weby od profesionálů

Podnikatelé i nekomerční organizace nám už řadu let svěřují tvorbu webových stránek. Přerov a všechny místní zájemce vybavíme firemními nebo VCard weby. K propagaci značky vám uděláme blog a k prodeji zboží postavíme funkční e-shop.

SEO Responzivita Konverze  Komunikace Rezervace

SEO

SEO

Jistý způsob, jak získat vůdčí postavení na internetu, představují stránky z naší dílny. Jsou optimalizované pro vyhledávače.

Responzivita

Responzivita

Díky webdesignu, který funguje na všech typech displejů včetně mobilů, už nepřijde ani o jednoho zákazníka.

Konverze 

Konverze

Tvorba webových stránek u nás znamená, že se postaráme o taktické rozmístění výzev a tlačík. Jasná navigace k nákupu stimuluje obrat.

Komunikace

Komunikace

Cílové skupiny nejen z Přerova s vámi propojíme online chaty, registracemi a formuláři.

Rezervace

Rezervační formulář

Aby vaše www přinášely zisk, maximálně usnadníme možnosti internetových objednávek.

Tvorba webových stránek - Přerov:

 
Vizitkový web

Potřebujete vytvořit jednoduchý přehledný jednostránkový web se základním přehledem vámi nabízené služby a kontaktními informacemi pro osobní prezentaci? Pak jste na správném místě. Vizitkový web může vhodně posloužit na úplném začátku vašeho podnikání. Rádi pro vás vytvoříme kvalitní, profesionálně vypadající web, který bude vaší vizitkou a to za velice příznivou cenu.


Získáte tak specialisty profesionálně vytvořený design webu, jednoduchou a přehlednou strukturu, kontaktní formulář díky kterému vás budou moci potencionální klienti oslovit a pokud budete mít zájem zajistíme i kvalitní textový obsah. Kvůli omezenému obsahu není vizitkový web příliš vhodný pro SEO optimalizaci, tak jako například firemní web.

Landing page

Zpracujeme vám profesionální jednostránkovou prezentaci, obsahující unikátní komerční nabídku nebo sdělení vámi nabízené služby či produktu. Jak již z názvu landing page (v překladu cílová stránka) vyplývá,  používá se obvykle jako cílová stránka pro externí reklamní odkazy a PPC kampaně. Hlavní funkcí landing page je přinést vysoký konverzní poměr.


Zaměříme se na to, abyste vytěžili z prodeje zboží a služeb maximum. Podle sdělení nabídky připravíme návrh stránky a zpracujeme ji pro úspěšné použití v kampani.

Firemní web

Vícestránková komplexní, profesionálně zpracovaná prezentace vaší společnosti je v dnešní době naprostou nutností . Obvykle obsahuje úvodní stránku strukturově odpovídající rozcestníku s logickým přechodem na další stránky, nabízí základní i rozšířené informace o společnosti, nabídku služeb rozdělenou na další podstránky, reference vámi již realizovaných zakázek a v neposlední řadě tak důležitou stránku s kontaktními informacemi a rychlým kontaktním formulářem.. Tento druh webu je nejčastěji poptávanou online prezentací.


Mezi hlavní výhody takto strukturovaného a komplexně zpracovaného webu patří možnost kvalitní SEO optimalizace pro vyhledávače a přesného zacílení PPC kampaní na jednotlivé služby. Díky naším zkušenostem vám rádi navrhneme a zpracujeme web, který zohlední váš obor podnikání jak po stránce požadavků vzhledu stránek včetně responzivního designu, tj. správného zobrazení nejen pro PC, ale i pro chytré telefony a tablety, tak i jejich obsahu a logického uspořádání. Celá prezentace může běžet na kvalitním redakčním systému, díky kterému budete mít nový web kdykoliv pod kontrolou.

E-shop

Eshop, jindy také internetový obchod je plně automatizovaná webová platforma pro realizaci prodeje produktů či služeb. Vybudujeme vám eshop dle vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je profesionální vzhled obchod odpovídající jeho zaměření. Váš obchod bude automaticky fungovat s celou řadou externích aplikací, které oceníte vy při své práci i vaši zákazníci při nákupech. Nabízíme vám například propojení objednávek a fakturací s účetním systémem Pohoda, s exportem prodávaného zboží na nejpopulárnější zbožové srovnávače zboží.cz, Heuréka.cz a další.


Díky inteligentním a chytrým řešením můžete svým zákazníkům nabídnout rychlé a bezpečné platby za zakoupené zboží i služby skrze zabezpečené platební brány, populární způsoby doručení jejich zboží například přes Českou poštu, nebo Uloženku a mnohem víc. Váš obchod může být multijazyčný a celá nabídka prezentována v několika jazycích. Správa obchodu, přidávání a editace zboží, nebo možnost přidávání vlastních článků pro vás bude snadná díky uživatelsky komfortnímu prostředí obchodu sloužícímu k jeho administraci.

Web na míru

Pokud máte specifické požadavky, nebo představu o vlastní webové prezentaci která nespadá ani do jedné kategorie výše uvedených webových prezentací, rádi pro vás připravíme k vaší spokojenosti online řešení na míru. Vytvoříme potřebnou webovou aplikaci na základě vašich specifických požadavků a potřeb.


Bude se jednat o unikátní web jak z hlediska jeho vzhledu, tak funkčnosti a použití. Rádi pro vás navrhneme a naprogramujeme funkce, které se budou slučovat s vašimi představami o funkčním řešení. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

Obsah užitečný pro klienty

Interaktivní formuláře

Jednoduchá struktura

On page SEO

Responzivní webdesign

Lákavá grafika

Platformy stvořené k obchodu

Podle charakteru podnikání vám doporučíme buď originální tvorbu webových stránek nebo www ze šablony. Vaše služby či produkty z Přerova se v obou případech objeví na webech, které:

 • prodávají
 • řeší potřeby cílových skupin
 • sbírají kontakty
 • budují vaše renomé

Spolupráce

 • představíte nám svůj cíl
 • navrhneme webdesign
 • provedeme kódování
 • naplníme www obsahem
 • spustíme test
 • převezmete si hotové stránky

Cena podle:

 • rychlosti dodání (od 48 hodin)
 • komplikovanosti struktury
 • počtu jazykových verzí
 • druhu tvorby webových stránek
 • rozsahu
 • složitosti textů
Poraďte se - bezplatně

Tvorbu webových stránek s vámi rádi prokonzultujeme.
Expert určený pro zájemce z Přerova zodpoví vaše otázky.
Vložte email.