Tvorba webových stránek - Uherský Brod

Stabilizujte vaši obchodní pozici ve virtuálním prostředí. Dodáváme všechny typy www včetně SEO pro vyhledávače na podporu návštěvnosti a konverze. Podnikejte online - základní web už za 48 hodin.

Atraktivní webdesign

Cesta k úspěchu na internetu začíná tvorbou webových stránek. Uherský Brod, myšleno zdejší podnikatelé i nekomerční subjekty, zkrátka všichni zájemci u nás získají profesionální e-shopy, blogy, firemní weby a vizitkové www.

SEO Responzivita Konverze  Komunikace Rezervace

SEO

SEO

Pomocí optimalizace strhneme na vaše stránky pozornost 90 % potenciálních zájemců.

Responzivita

Responzivita

Weby, které vypadají dokonale i na mobilech, nepřichází o zákazníky. Naše tvorba webových stránek zohledňuje všechny displeje.

Konverze 

Konverze

Klienty nejen z Uherského Brodu nasměrujeme tlačítky a výzvami k nákupu.

Komunikace

Komunikace

Postaráme se o registrace, chaty a formuláře pro hladké spojení mezi vámi a uživateli.

Rezervace

Rezervační formulář

Vytvoříme intuitivní webdesign. Tím usnadníme procházení stránek a objednávky.

Tvorba webových stránek - Uherský Brod:

 
Vizitkový web

Potřebujete vytvořit jednoduchý přehledný jednostránkový web se základním přehledem vámi nabízené služby a kontaktními informacemi pro osobní prezentaci? Pak jste na správném místě. Vizitkový web může vhodně posloužit na úplném začátku vašeho podnikání. Rádi pro vás vytvoříme kvalitní, profesionálně vypadající web, který bude vaší vizitkou a to za velice příznivou cenu.


Získáte tak specialisty profesionálně vytvořený design webu, jednoduchou a přehlednou strukturu, kontaktní formulář díky kterému vás budou moci potencionální klienti oslovit a pokud budete mít zájem zajistíme i kvalitní textový obsah. Kvůli omezenému obsahu není vizitkový web příliš vhodný pro SEO optimalizaci, tak jako například firemní web.

Landing page

Zpracujeme vám profesionální jednostránkovou prezentaci, obsahující unikátní komerční nabídku nebo sdělení vámi nabízené služby či produktu. Jak již z názvu landing page (v překladu cílová stránka) vyplývá,  používá se obvykle jako cílová stránka pro externí reklamní odkazy a PPC kampaně. Hlavní funkcí landing page je přinést vysoký konverzní poměr.


Zaměříme se na to, abyste vytěžili z prodeje zboží a služeb maximum. Podle sdělení nabídky připravíme návrh stránky a zpracujeme ji pro úspěšné použití v kampani.

Firemní web

Vícestránková komplexní, profesionálně zpracovaná prezentace vaší společnosti je v dnešní době naprostou nutností . Obvykle obsahuje úvodní stránku strukturově odpovídající rozcestníku s logickým přechodem na další stránky, nabízí základní i rozšířené informace o společnosti, nabídku služeb rozdělenou na další podstránky, reference vámi již realizovaných zakázek a v neposlední řadě tak důležitou stránku s kontaktními informacemi a rychlým kontaktním formulářem.. Tento druh webu je nejčastěji poptávanou online prezentací.


Mezi hlavní výhody takto strukturovaného a komplexně zpracovaného webu patří možnost kvalitní SEO optimalizace pro vyhledávače a přesného zacílení PPC kampaní na jednotlivé služby. Díky naším zkušenostem vám rádi navrhneme a zpracujeme web, který zohlední váš obor podnikání jak po stránce požadavků vzhledu stránek včetně responzivního designu, tj. správného zobrazení nejen pro PC, ale i pro chytré telefony a tablety, tak i jejich obsahu a logického uspořádání. Celá prezentace může běžet na kvalitním redakčním systému, díky kterému budete mít nový web kdykoliv pod kontrolou.

E-shop

Eshop, jindy také internetový obchod je plně automatizovaná webová platforma pro realizaci prodeje produktů či služeb. Vybudujeme vám eshop dle vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je profesionální vzhled obchod odpovídající jeho zaměření. Váš obchod bude automaticky fungovat s celou řadou externích aplikací, které oceníte vy při své práci i vaši zákazníci při nákupech. Nabízíme vám například propojení objednávek a fakturací s účetním systémem Pohoda, s exportem prodávaného zboží na nejpopulárnější zbožové srovnávače zboží.cz, Heuréka.cz a další.


Díky inteligentním a chytrým řešením můžete svým zákazníkům nabídnout rychlé a bezpečné platby za zakoupené zboží i služby skrze zabezpečené platební brány, populární způsoby doručení jejich zboží například přes Českou poštu, nebo Uloženku a mnohem víc. Váš obchod může být multijazyčný a celá nabídka prezentována v několika jazycích. Správa obchodu, přidávání a editace zboží, nebo možnost přidávání vlastních článků pro vás bude snadná díky uživatelsky komfortnímu prostředí obchodu sloužícímu k jeho administraci.

Web na míru

Pokud máte specifické požadavky, nebo představu o vlastní webové prezentaci která nespadá ani do jedné kategorie výše uvedených webových prezentací, rádi pro vás připravíme k vaší spokojenosti online řešení na míru. Vytvoříme potřebnou webovou aplikaci na základě vašich specifických požadavků a potřeb.


Bude se jednat o unikátní web jak z hlediska jeho vzhledu, tak funkčnosti a použití. Rádi pro vás navrhneme a naprogramujeme funkce, které se budou slučovat s vašimi představami o funkčním řešení. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

Texty, které řeší potřeby klientů

Interaktivní formuláře

Jednoduchá struktura

Včetně on page SEO

Plně responzivní

Poutavá grafika

Weby na míru

Záleží jen na vás, jestli dáte přednost www ze šablony nebo originální tvorbě webových stránek. Zájemcům z Uherského Brodu rádi doporučíme typ vhodný právě pro ně. Obě formy prezentace online:

 • oslovují zákazníky
 • jsou rentabilní
 • sbírají kontakty
 • zajišťují kvalitní propagaci

Spolupráce

 • vyslechneme váš plán
 • zvolíme výstižný webdesign
 • spustíme kódování
 • otextujeme web
 • zahájíme test funkčnosti
 • převezmete si hotové www

Do ceny se promítá:

 • termín dodání (od 48 hodin)
 • počet jazykových verzí
 • struktura webu
 • unikátnost tvorby webových stránek
 • velikost platformy
 • textový obsah
Poradna - ZDARMA

Tvorbu webových stránek s námi neváhejte konzultovat. Jsme tu pro zájemce z Uherského Brodu a okolí.
Vložte email, náš expert vám pomůže.