Tvorba webových stránek - Vsetín

Dopřejte si www, které maximalizují vaše zisky na internetu. Už za 48 hodin můžete být majiteli základního webu. Naše SEO zajistí, aby vás vyhledávače zobrazovaly přednostně.

Špičkový webdesign

Nabízíme vám tvorbu webových stránek. Vsetín, lépe řečeno, jakéhokoliv zájemce o rentabilní internetovou propagaci z města a okolí vybavíme firemními a vizitkovými weby. Také si můžete objednat blog nebo e-shop, který generuje objednávky.

SEO Responzivita Konverze  Komunikace Rezervace

SEO

SEO

Top pozici ve vyhledávačích, kam se soustředí pozornost 90 % lidí, vám zprostředkujeme optimalizací.

Responzivita

Responzivita

Předejdeme ztrátám uživatelů s tablety a smartphony. Náš webdesign je vhodný pro všechny displeje.

Konverze 

Konverze

Funkční tvorba webových stránek dokáže proměnit návštěvníky na zákazníky. Vyznačíme jim cestu výzvami a tlačítky.

Komunikace

Komunikace

Když vaši klienti nejen ze Vsetína mají po ruce formuláře, chaty a registrace, rádi vás kontaktují.

Rezervace

Rezervační formulář

Zájemcům o koupi usnadníme objednávky snadno obslužnou platformou.

Tvorba webových stránek - aby Vsetín vynikl online:

 
Vizitkový web

Potřebujete vytvořit jednoduchý přehledný jednostránkový web se základním přehledem vámi nabízené služby a kontaktními informacemi pro osobní prezentaci? Pak jste na správném místě. Vizitkový web může vhodně posloužit na úplném začátku vašeho podnikání. Rádi pro vás vytvoříme kvalitní, profesionálně vypadající web, který bude vaší vizitkou a to za velice příznivou cenu.


Získáte tak specialisty profesionálně vytvořený design webu, jednoduchou a přehlednou strukturu, kontaktní formulář díky kterému vás budou moci potencionální klienti oslovit a pokud budete mít zájem zajistíme i kvalitní textový obsah. Kvůli omezenému obsahu není vizitkový web příliš vhodný pro SEO optimalizaci, tak jako například firemní web.

Landing page

Zpracujeme vám profesionální jednostránkovou prezentaci, obsahující unikátní komerční nabídku nebo sdělení vámi nabízené služby či produktu. Jak již z názvu landing page (v překladu cílová stránka) vyplývá,  používá se obvykle jako cílová stránka pro externí reklamní odkazy a PPC kampaně. Hlavní funkcí landing page je přinést vysoký konverzní poměr.


Zaměříme se na to, abyste vytěžili z prodeje zboží a služeb maximum. Podle sdělení nabídky připravíme návrh stránky a zpracujeme ji pro úspěšné použití v kampani.

Firemní web

Vícestránková komplexní, profesionálně zpracovaná prezentace vaší společnosti je v dnešní době naprostou nutností . Obvykle obsahuje úvodní stránku strukturově odpovídající rozcestníku s logickým přechodem na další stránky, nabízí základní i rozšířené informace o společnosti, nabídku služeb rozdělenou na další podstránky, reference vámi již realizovaných zakázek a v neposlední řadě tak důležitou stránku s kontaktními informacemi a rychlým kontaktním formulářem.. Tento druh webu je nejčastěji poptávanou online prezentací.


Mezi hlavní výhody takto strukturovaného a komplexně zpracovaného webu patří možnost kvalitní SEO optimalizace pro vyhledávače a přesného zacílení PPC kampaní na jednotlivé služby. Díky naším zkušenostem vám rádi navrhneme a zpracujeme web, který zohlední váš obor podnikání jak po stránce požadavků vzhledu stránek včetně responzivního designu, tj. správného zobrazení nejen pro PC, ale i pro chytré telefony a tablety, tak i jejich obsahu a logického uspořádání. Celá prezentace může běžet na kvalitním redakčním systému, díky kterému budete mít nový web kdykoliv pod kontrolou.

E-shop

Eshop, jindy také internetový obchod je plně automatizovaná webová platforma pro realizaci prodeje produktů či služeb. Vybudujeme vám eshop dle vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je profesionální vzhled obchod odpovídající jeho zaměření. Váš obchod bude automaticky fungovat s celou řadou externích aplikací, které oceníte vy při své práci i vaši zákazníci při nákupech. Nabízíme vám například propojení objednávek a fakturací s účetním systémem Pohoda, s exportem prodávaného zboží na nejpopulárnější zbožové srovnávače zboží.cz, Heuréka.cz a další.


Díky inteligentním a chytrým řešením můžete svým zákazníkům nabídnout rychlé a bezpečné platby za zakoupené zboží i služby skrze zabezpečené platební brány, populární způsoby doručení jejich zboží například přes Českou poštu, nebo Uloženku a mnohem víc. Váš obchod může být multijazyčný a celá nabídka prezentována v několika jazycích. Správa obchodu, přidávání a editace zboží, nebo možnost přidávání vlastních článků pro vás bude snadná díky uživatelsky komfortnímu prostředí obchodu sloužícímu k jeho administraci.

Web na míru

Pokud máte specifické požadavky, nebo představu o vlastní webové prezentaci která nespadá ani do jedné kategorie výše uvedených webových prezentací, rádi pro vás připravíme k vaší spokojenosti online řešení na míru. Vytvoříme potřebnou webovou aplikaci na základě vašich specifických požadavků a potřeb.


Bude se jednat o unikátní web jak z hlediska jeho vzhledu, tak funkčnosti a použití. Rádi pro vás navrhneme a naprogramujeme funkce, které se budou slučovat s vašimi představami o funkčním řešení. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

Přehledné menu

Texty psané pro cílové skupiny

Interaktivní formuláře

Responzivní webdesign

Atraktivní grafika

Včetně on page SEO

Weby na míru

Nové www vám postavíme z dokonalých šablon nebo se postaráme o tvorbu unikátních webových stránek. V obou případech garantujeme komerčním i nekomerčním organizacím ze Vsetína web, který:

 • oslovuje potenciální zákazníky
 • je stvořen k obchodu
 • sbírá kontakty
 • prodává vaše služby

Spolupráce

 • představíte nám záměr
 • navrhneme webdesign
 • dáme se do kódování
 • naplníme web obsahem
 • vše otestujeme
 • předáme hotovou platformu

Cenu určuje:

 • termín dodání (od 48 hodin)
 • počet jazykových verzí
 • struktura webu
 • výše nároků na texty
 • míra originality při tvorbě webových stránek
 • velikost platformy
Chat s expertem

Tvorbu webových stránek pro váš produkt či službu s námi bez obav konzultujte.
Zájemcům ze Vsetína poradí náš specialista.
Stačí zanechat email.