Tvorba webových stránek

Potřebujete kvalitní webové stránky? Tvoříme atraktivní, funkční weby na míru. Svěží webdesign, bleskové dodací lhůty a vnitřní optimalizace stránek jsou u nás samozřejmostí.

Udělejte dojem na své zákazníky

Oslovte své zákazníky stylovým a na míru střiženým webem. Vytvoříme webové stránky libovolné složitosti dle vašich potřeb. Poskytujeme atraktivní řešení pro firemní weby, vizitkové (vCard) weby, eshopy, blogy aj. Dopřejte si reprezentativní online identitu od spolehlivého dodavatele.

SEO Responzivita  Konverze  Komunikace  Rezervační formulář

SEO

SEO

Je zcela jistě důležité, jak se uživatele na webových stránkách orientují a vnímají je, ale nezapomínejme na důležitost vyhledávačů a jejich vliv na samotnou návštěvnost stránek. Celá struktura a obsah webu musí splňovat všeobecné podmínky validity pro vyhledávače. On page optimalizace je naší silnou stránkou a nejefektivnější zbraní v nekonečném boji s vyhledávači a jejich roboty. Díky tomu jsou veškeré weby z dílny SEOprofy předurčeny k dosažení top pozic ve vyhledávaní.

Responzivita 

Responzivita

Krom klasického zobrazení webu v noteboocích a PC si uvědomujeme ohromný potenciál vzrůstající návštěvnosti stránek prostřednictvím mobilních zařízení, zejména chytrých telefonů a tabletů. Responzivní design umožní rychlé a uživatelsky komfortní procházení webu a zároveň umožňuje takovýmto návštěvníkům provést potřebnou akci – nejčastěji nákup. S růstem prodejů chytrých telefonů a tabletů dramaticky roste počet návštěvníku procházející web právě tímto způsobem. Proto je dnes nezbytné mít 100% adaptivní web, který tyto uživatele obslouží.

Konverze 

Konverze

Váš web je váš nejlepší prodejní zástupce. Cílem každého webu je zajistit kvalitní konverzní poměr. Pečlivě připravíme váš „web do boje“. Provedeme komplexní analýzu slabých a silných stránek vašeho webu a zaměříme se na tvorbu vhodné struktury a umístění kvalitního obsahu, který na vaše klienty udělá dojem a zároveň je přesvědčí.

Komunikace 

Komunikace

Snadná komunikace s klientem je základem úspěchu vašeho podnikání na internetu. Proto na základě vašeho komerčního záměru navrhneme nasazení efektivního komunikačního nástroje, ať už interaktivního online chatu, vhodně rozvrženého kontaktního formuláře, přihlášení k odběru novinek či formuláře s žádostí o telefonický kontakt s příslibem zpětného volání. Pamatujte, že čím více možností ke komunikaci svým klientům nabídnete, tím více možností a šancí máte k uzavření nového obchodu.

Rezervační formulář

Rezervační formulář

Některé služby často vyžadují možnost snadné online rezervace. Nabízíme vám bohaté zkušenosti s tvorbou přehledných rezervačních systémů a grafickým zpracováním uživatelsky přívětivých rezervačních formulářů.

Webové stránky pro každého

 
Vizitkový web

Potřebujete vytvořit jednoduchý přehledný jednostránkový web se základním přehledem vámi nabízené služby a kontaktními informacemi pro osobní prezentaci? Pak jste na správném místě. Vizitkový web může vhodně posloužit na úplném začátku vašeho podnikání. Rádi pro vás vytvoříme kvalitní, profesionálně vypadající web, který bude vaší vizitkou a to za velice příznivou cenu. Získáte tak specialisty profesionálně vytvořený design webu, jednoduchou a přehlednou strukturu, kontaktní formulář díky kterému vás budou moci potencionální klienti oslovit a pokud budete mít zájem zajistíme i kvalitní textový obsah. Kvůli omezenému obsahu není vizitkový web příliš vhodný pro SEO optimalizaci, tak jako například firemní web.

Landing page

Zpracujeme vám profesionální jednostránkovou prezentaci, obsahující unikátní komerční nabídku nebo sdělení vámi nabízené služby či produktu. Jak již z názvu landing page (v překladu cílová stránka) vyplývá,  používá se obvykle jako cílová stránka pro externí reklamní odkazy a PPC kampaně. Hlavní funkcí landing page je přinést vysoký konverzní poměr. Zaměříme se na to, abyste vytěžili z prodeje zboží a služeb maximum. Podle sdělení nabídky připravíme návrh stránky a zpracujeme ji pro úspěšné použití v kampani.

Firemní web

Vícestránková komplexní, profesionálně zpracovaná prezentace vaší společnosti je v dnešní době naprostou nutností . Obvykle obsahuje úvodní stránku strukturově odpovídající rozcestníku s logickým přechodem na další stránky, nabízí základní i rozšířené informace o společnosti, nabídku služeb rozdělenou na další podstránky, reference vámi již realizovaných zakázek a v neposlední řadě tak důležitou stránku s kontaktními informacemi a rychlým kontaktním formulářem.. Tento druh webu je nejčastěji poptávanou online prezentací. Mezi hlavní výhody takto strukturovaného a komplexně zpracovaného webu patří možnost kvalitní SEO optimalizace pro vyhledávače a přesného zacílení PPC kampaní na jednotlivé služby. Díky naším zkušenostem vám rádi navrhneme a zpracujeme web, který zohlední váš obor podnikání jak po stránce požadavků vzhledu stránek včetně responzivního designu, tj. správného zobrazení nejen pro PC, ale i pro chytré telefony a tablety, tak i jejich obsahu a logického uspořádání. Celá prezentace může běžet na kvalitním redakčním systému, díky kterému budete mít nový web kdykoliv pod kontrolou.

Eshop

Eshop, jindy také internetový obchod je plně automatizovaná webová platforma pro realizaci prodeje produktů či služeb. Vybudujeme vám eshop dle vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je profesionální vzhled obchod odpovídající jeho zaměření. Váš obchod bude automaticky fungovat s celou řadou externích aplikací, které oceníte vy při své práci i vaši zákazníci při nákupech. Nabízíme vám například propojení objednávek a fakturací s účetním systémem Pohoda, s exportem prodávaného zboží na nejpopulárnější zbožové srovnávače zboží.cz, Heuréka.cz a další. Díky inteligentním a chytrým řešením můžete svým zákazníkům nabídnout rychlé a bezpečné platby za zakoupené zboží i služby skrze zabezpečené platební brány, populární způsoby doručení jejich zboží například přes Českou poštu, nebo Uloženku a mnohem víc. Váš obchod může být multijazyčný a celá nabídka prezentována v několika jazycích. Správa obchodu, přidávání a editace zboží, nebo možnost přidávání vlastních článků pro vás bude snadná díky uživatelsky komfortnímu prostředí obchodu sloužícímu k jeho administraci.

Web na míru

Pokud máte specifické požadavky, nebo představu o vlastní webové prezentaci která nespadá ani do jedné kategorie výše uvedených webových prezentací, rádi pro vás připravíme k vaší spokojenosti online řešení na míru. Vytvoříme potřebnou webovou aplikaci na základě vašich specifických požadavků a potřeb. Bude se jednat o unikátní web jak z hlediska jeho vzhledu, tak funkčnosti a použití. Rádi pro vás navrhneme a naprogramujeme funkce, které se budou slučovat s vašimi představami o funkčním řešení. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

On page SEO je zahrunta v ceně tvorby webu

Přehledná struktura webové prezentace

Originální moderní vzhled

Responzivní webdesign

Kvalitní textový obsah

Interaktivní formuláře

Webové stránky na úrovni

Nabízíme široký sortiment webdesignů, ať už se jedná o zcela původní design, či pouze upravené šablonové řešení. Kvalitní web dokáže:

 • upoutat vzhledem a zaujmout obsahem
 • přimět uživatele k požadované akci
 • získávat kontakty na klienty
 • generovat prodeje

Postup tvorby

 • volba webdesignu
 • sestavení zadání
 • kódování webu
 • umístění obsahu
 • testování
 • předání

Cena závisí na:

 • náročnosti designu
 • dodací lhůtě (od 48 hodin)
 • struktuře webu
 • rozsahu webu
 • obsahu
 • počtu jazykových mutací

Neztrácejte čas!

Potřebujtete radu, vysvětlení, nebo již máte na mysli konkrétní zadání?
Zadejte svůj email do boxíku níže a my se vám obratem ozveme.