SEO agentura v Praze - SEOprofy

Jsme SEO agentura, kdo ví, jak na to! Poskytujeme komplexní řešení pro vaše podnikání na internetu.

Proč spolupracovat s námi?

Transparentní přístup

S námi budete vždy vědět co a proč v danou chvíli děláme. Svým klientům vycházíme vstříc a poskytujeme podrobný přehled našich aktivit. PPC účty budete mít pod kontrolou, včetně podrobných statistik, rozpočtů a historie změn. Samozřejmostí je i možnost osobní konzultace.

Certifikovaní specialisté

Jsme certifikovaní specialisté v oblasti internetového marketingu:

  • máme certifikaci Google AdWords
  • jsme specialisté na Seznam Sklik
  • jsme certifikovaní experti Yandex Direct
  • jsme specialisté na kampaně v sociálních sítích
Výhodná cenová nabídka

Víme, že důvěra je základem dobrého vztahu. Proto svým klientům poskytujeme podrobné a transparentní informace o veškerých plánovaných aktivitach a účtujeme pouze tu práci, která je na projektu skutečně odvedena.

Garance výsledků

V oblasti internetového marketingu působíme dost dlouho na to, abychom našim klientům zajistili maximální jistotu v dosažení kvalitních výsledků. V rámci naší spolupráce poskytujeme garanci efektivity námi navržené strategie a reklamních kampaní. 

Bohaté zkušenosti

Máme hodně zkušenosti s rozvojem online projektů odlišné náročnosti a z různých oboru podnikání. Věříme, že i pro vaše podnikání na internetu dokážeme navrhnout optimální strategií.

Rychlá komunikace

Víme, že rychlá komunikace je klíčem k úspěchu, proto jsme s našimi klienty neustále v kontaktu, ať už se jedná o telefonickou a emailovou komunikaci či podporu v online chatu.

6

specialistů

50+

SEO projektů

3+

let na trhu

300+

Kontaktujte nás a zjistěte více o našich službách