Optimalizace webu pro vyhledávače

Díky optimalizaci webových stránek obsadíte přední pozice ve vyhledávačích. Víme, jak na to a rádi Vás tam dostaneme – nejblíže k vašim zákazníkům.

Setkali jste se s tímto problémem?

Máte nízkou návštěvnost webu?

Snažíte se přivést více zákazníků na své webové stránky, ale výsledky jsou velmi pomalé či zanedbatelné.

Váš web není na 1. stránce vyhledávaní?

Máte atraktivní přehledný web se zajímavou nabídkou, ale není vidět ve vyhledávačích.

Není vaše značka dohledatelná?

Rádi byste se umístili na 1. pozici ve vyhledávaní, aby vás vaši zákaznici dokázali najít.

Máme osvědčené druhy analýzy pro zjištění nedostatků webu

Analýza klíčových slov

Provedeme audit sémantického jádra webu a detailní vyhodnocení vhodnosti a priority klíčových slov.

On page analýza webu

Zajistíme kompletní analýzu validity kódu weby a zjištění technických nedostatků stránek.

SEO analýza webu

Provedeme podrobný audit obsahu webu, zejména meta tagů, záhlaví, vzájemného odkazování stránek.

Usability audit webu

Zajistíme detailní audit a vyhodnocení uživatelské nenáročnosti vašich webových stránek.

Analýza konkurence

Provedeme podrobnou analýzy vašich konkurentů ve vyhledávaní, zjistíme více o jejich taktice a strategii.

Audit odkazového profilu

Zjistíme maximum o kvantitě a kvalitě online zdrojů odkazujících na vaší webovou prezentaci.

Zajistíme kvalitní SEO pro Váš web

SEO je základem úspěchu vašeho podnikání na internetu. Nezáleží na tom jak velké je nyní vaše podnikání, díky SEO optimalizaci jej dostanete tam kam chcete. Zvýšení návštěvnosti, zvýšení počtu konverzí, tím pádem zvýšení prodejů, nárůst obratu, vyšší zisk, to jsou hlavní argumenty, proč byste se měli investovat do SEO optimalizaci svých stránek.

Vnitřní optimalizace

Prvním krokem SEO je on-page optimalizace webu, která zahrnuje úpravu struktury webu, optimalizaci kódu a zrychlení načítání webových stránek.

Optimalizace obsahu

Druhým krokem jsou úpravy a rozšíření obsahu stránek, obohacení sémantického jádra webu a nasazení vhodných záhlaví, popisků a meta tagů.

Linkbuilding

Linkbuilding neboli tvorba zpětných odkazů hraje důležitou roli v optimalizaci webu. Je zapotřebí vytvořit síť zpětných odkazů z kvalitních a relevantních zdrojů.

Jednoduchý postup spolupráce

Kontaktujte nás

Zavolejte nám, využijte náš jednoduchý online formulář nebo nám napište na email.

Provedeme audit

Provedeme vhodnou analýzu webu, klíčových slov, obsahu a vaší online konkurence.

Pošleme nabídku

Na základě výsledků naší analýzy Vám sestavíme a pošleme SEO nabídku šitou na míru.

Zahájení práce

Po odsouhlasení SEO nabídky začneme pečlivě pracovat nad SEO vašeho webu.

 Často kladené otázky našich klientů

Kdy uvidíte výsledky SEO?

Vybudovat kvalitní SEO není otázka pár hodin, ani dní. SEO optimalizace je o postupném budování obsahu a dynamickém získávání kvalitních zpětných odkazů. Dobývání pozic ve vyhledávaní se skládá z celé řady kroků a činností, které se projevují postupně (v horizontu několika měsíců). Všechny úkony, které budeme provádět, s vámi předem zkonzultujeme. I když je SEO běh na dlouhou trať, po čase, kdy dosáhneme určitých pozic a návštěvnosti, vaše investice se vám začnou rychle vracet.

Má SEO vliv na PPC kampaně?

Ano, SEO má určitý vliv i na PPC reklamu - dokáže usnadnit volbu efektivní struktury kampaní a zlepšit skóre kvality klíčových slov ve vašem účtu. Správně zvolená struktura PPC kampaní vám umožní jednodušší a přesnou úpravu rozpočtu a hodnot CPC (ceny za proklik) pro jednotlivé skupiny klíčových slov a skóre kvality vám umožní dosáhnout nižší CPC a vaše reklamní inzeráty obsadí lépe viditelné pozice.

Kdy začít se SEO?

Začít se SEO je vhodné samozřejmě ihned, pokud ale vše rádi plánujete předem, tak počítejte s tím, že dosažení viditelných výsledků SEO trvá cca 3 až 4 měsíce. Záleží na vás, kdy se rozhodnete pro výhodnou investici do vašeho podnikání.

Lze efektivitu SEO měřit?

Ano, pomocí vhodných analytických nástrojů dokážeme efektivitu SEO změřit z různých pohledů. Snadno měřitelná je pozice vašich stránek ve vyhledávačích na základě zadaného klíčového slova. Další možností je měření konverze, což je poměr mezi všemi návštěvníky webu a těmi, kteří provedli některou z akcí – nakoupili, odeslali dotaz apod. Zajímavým údajem vypovídajícím o kvalitě SEO může být i rozdíl mezi poměrem návštěv, které získáváme z vyhledávačů a ostatní návštěvností v různých časových obdobích.

Poskytujeme SEO garance?

Výsledky SEO závisí na stovkách faktorů, mezi které musíme zařadit i nahlížení vyhledávačů na web na základě složitých algoritmů. Vytvoříme pro vás maximálně kvalitní a optimalizovaný obsah webu a zajistíme budování vhodné sítě zpětných odkazů. Jsme schopni garantovat zvýšení návštěvnosti vašeho webu a zlepšení pozic webu ve vyhledávačích na zvolená klíčová slova.

Můžete dělat SEO sami?

Ano můžete, ovšem stejně tak, jako při stavbě vašeho domu, je lepší přenechat důležité práce zkušeným odborníkům. Ne každý je ochoten riskovat, že mu kvůli nějaké chybě spadne střecha na hlavu. Kvalita SEO závisí nejen na teoretických, ale především praktických znalostech, správném postupu, kvalitě obsahu a spolehlivosti dodavatelů.

ZAČNĚTE SE SEO OPTIMALIZACÍ CO NEJDŘÍVE!

Hledáte radu? Vysvětlení? Anebo nás chcete rovnou seznámit s představou o svém projektu? Napište nám.
Po zadání vašeho emailu do boxíku níže vás neprodleně zkontaktujeme!