SEO - ZDARMA analýza webu

Bojujete s nízkou návštěvností a rentabilitou stránek? Zvažujete optimalizaci pro vyhledávače? Nabízíme konzultaci SEO a test webu zdarma.

Prověříme stav webu. Srozumitelně vám odprezentujeme chyby a nabídneme jejich optimalizaci.

Jestli si doporučené SEO objednáte, zůstane pouze na vás.

Co zjistíte díky SEO analýze - ZDARMA

Analýza klíčových slov

Mají-li být stránky top odpovědí na dotazy, které píší lidé do vyhledávačů, musí obsahovat stejná slova. Úkolem SEO je tato klíčová slova na web doplnit. Zdarma je pro vás najdeme.

Analýza struktury webu

Během SEO je obvykle nutná optimalizace čili zjednodušení struktury stránek. Zdarma prověříme uživatelskou přívětivost vaší platformy, abyste věděli, jestli se vašim zákazníkům pohodlně objednává.

Analýza vstupních stránek

Aby byl náš doporučený postup při SEO kompletní, uděláme vám zdarma analýzu zacílení vstupních stránek.

Kontrola meta tagů 

Naší revizi neuniknou ani meta tagy, které zvyšují kvalitu SEO. Jejich optimalizací se zlepšuje popis vašich odkazů ve vyhledávačích. Zdarma vás upozorníme i na zcela chybějící metadata.

Kontrola nádpisů stránek

Pokud chcete, aby vaše webová stránka byla přehledná, přívětivá ke čtenářům a zároveň aby ji vyhledávače považovaly za kvalitní, musí být na webu správně použité nadpisy H1 až H6.

Kontrola stránek na chyby 404

Analýza webu vám zdarma napoví, jestli některé vaše stránky nemají neexistující URL adresu. Zbytečně to mate roboty i lidské návštěvníky.

Analýza JS a CSS

Zjistíme stav optimalizace souboru, kde je uložen zdrojový kód vašich stránek včetně CSS šablony a navrhneme příslušné SEO. Zdarma a nezávazně.

Analýza robots.txt

Web mohou vyhledávače procházet na základě povolení v souboru robots.txt. Zdarma provedeme jeho kontrolu. Případný zákaz by vás v online světě zbytečně skrýval.

Analýza sitemap

Zrevidujeme mapu webu a výsledek vám odprezentujeme v rámci našeho SEO testu zdarma. Sitemap je totiž důležitou křižovatkou pro vyhledávací roboty.

SEO Analýza odkazového profilu

Zdarma získáte také přehled o kvalitě vašich zpětných odkazů. Při správném používání dokáží externí linky přivádět nové klienty a zlepšovat konverzi stránek.

Kontrola Rich Snippets Google

Při zlepšování pozice vašeho webu ve vyhledávačích pracuje SEO mimojiné též s krátkými úryvky z jeho obsahu. Zdarma dohledáme, jestli Google používá vaše Rich snippets.

Analýza vnitřního prolinkování

SEO čili optimalizace stránek působí na více frontách, aby vaše platforma vynikla online. Proto se zdarma zaměříme na odkazy propojující stránky uvnitř vašeho webu. Usnadňují totiž orientaci robotům i lidem.

Kontrola obsahu na duplicity

O předním zobrazování na internetu spolurozhoduje unikátní obsah vašich www. Proto bude plán SEO, který vám zdarma nabídneme, zahrnovat odstranění nalezených duplicit.

SEO Analýza textového obsahu

Nenechte si ujít bezplatnou revizi textů. Návštěvníka můžete přimět ke koupi též strukturovaným obsahem, formátováním a obrázky.

Kontrola optimalizace obrázků

Objemné obrázky zpomalují načítání stránek. Tím přicházíte o zájemce se slabým připojením. Když analýza webu odhalí moc velká data, nezávazně vám poradíme s komprimací.

Kontrola nastavení cache
V síti prosperují rychlé weby a proto si během SEO zakládáme na správném nastavení mezipaměti. Zdarma se od nás dozvíte, jestli vaše stránky v tomto směru zbytečně neváznou.
Analýza rychlosti serveru
V rámci našeho SEO testu zdarma vyhodnotíme výkon vašich www. Platformy často zpomalují objemy přenášených dat, kód aplikace nebo velká množství dotazů na server.
Analýza použitelnosti webu
Zdarma od nás získáte přehled, kdo vaše www navštěvuje, kolik času prohlížení věnuje, jaké konkrétní stránky se mu líbí a kde se potýká s problémy.
SEO Analýza návštěvnosti webu
Víte, jestli je váš e-shop či web snadno obslužný na mobilech a tabletech? Zdarma proklepneme responzivitu.

Naše profesionální SEO nástroje

Google Webmaster Tools | Advanced Web Ranking | Google Analytics

Google Adwords | Yandex Metrika | Netpeak Spider

Seznam Sklik | Ahrefs.com