Webdesign - Česká Lípa

Chcete se prosadit online? Prvním krokem jsou funkční stránky a poutavý webdesign. Česká Lípa, tedy její podnikatelé, organizace a další subjekty, si zaslouží web na míru v rychlé dodací lhůtě. Platformu dodáme včetně vnitřní optimalizace pro vyhledávače.

Prezentace na internetu

Nabízíme atraktivní webdesign pro firemní weby v České Lípě a okolí. Nebo vám uděláme vizitkový (vCard) web, nekomerční portál, e-shop či blog. Objednejte si virtuální identitu od zkušeného dodavatele!

SEO Responzivita Konverze  Komunikace Rezervační formulář

SEO

SEO

Optimalizací stránek na algoritmy robotů zajistíme jejich přednostní umístění ve vyhledávačích.

Responzivita

Responzivita

Zobrazení webu přizpůsobíme malému displeji, aby lidé objednávali i přes mobil a tablet.

Konverze 

Konverze

Pomocí čtivých textů, výzev a interaktivních tlačítek nasměrujeme návštěvníky k nákupu.

Komunikace

Komunikace

Aby vás klient snadno kontaktoval, připravíme chaty, formuláře či přihlášení k odběru novinek.

Rezervační formulář

Rezervace

Odstraníme překážky, aby nic nebránilo rezervaci vašich služeb prostřednictvím internetu.

V ceně webdesignu pro Českou Lípu je

 
Vizitkový web

Potřebujete vytvořit jednoduchý přehledný jednostránkový web se základním přehledem vámi nabízené služby a kontaktními informacemi pro osobní prezentaci? Pak jste na správném místě. Vizitkový web může vhodně posloužit na úplném začátku vašeho podnikání. Rádi pro vás vytvoříme kvalitní, profesionálně vypadající web, který bude vaší vizitkou a to za velice příznivou cenu.


Získáte tak specialisty profesionálně vytvořený design webu, jednoduchou a přehlednou strukturu, kontaktní formulář díky kterému vás budou moci potencionální klienti oslovit a pokud budete mít zájem zajistíme i kvalitní textový obsah. Kvůli omezenému obsahu není vizitkový web příliš vhodný pro SEO optimalizaci, tak jako například firemní web.

Landing page

Zpracujeme vám profesionální jednostránkovou prezentaci, obsahující unikátní komerční nabídku nebo sdělení vámi nabízené služby či produktu. Jak již z názvu landing page (v překladu cílová stránka) vyplývá,  používá se obvykle jako cílová stránka pro externí reklamní odkazy a PPC kampaně. Hlavní funkcí landing page je přinést vysoký konverzní poměr.


Zaměříme se na to, abyste vytěžili z prodeje zboží a služeb maximum. Podle sdělení nabídky připravíme návrh stránky a zpracujeme ji pro úspěšné použití v kampani.

Firemní web

Vícestránková komplexní, profesionálně zpracovaná prezentace vaší společnosti je v dnešní době naprostou nutností . Obvykle obsahuje úvodní stránku strukturově odpovídající rozcestníku s logickým přechodem na další stránky, nabízí základní i rozšířené informace o společnosti, nabídku služeb rozdělenou na další podstránky, reference vámi již realizovaných zakázek a v neposlední řadě tak důležitou stránku s kontaktními informacemi a rychlým kontaktním formulářem.. Tento druh webu je nejčastěji poptávanou online prezentací.


Mezi hlavní výhody takto strukturovaného a komplexně zpracovaného webu patří možnost kvalitní SEO optimalizace pro vyhledávače a přesného zacílení PPC kampaní na jednotlivé služby. Díky naším zkušenostem vám rádi navrhneme a zpracujeme web, který zohlední váš obor podnikání jak po stránce požadavků vzhledu stránek včetně responzivního designu, tj. správného zobrazení nejen pro PC, ale i pro chytré telefony a tablety, tak i jejich obsahu a logického uspořádání. Celá prezentace může běžet na kvalitním redakčním systému, díky kterému budete mít nový web kdykoliv pod kontrolou.

E-shop

Eshop, jindy také internetový obchod je plně automatizovaná webová platforma pro realizaci prodeje produktů či služeb. Vybudujeme vám eshop dle vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je profesionální vzhled obchod odpovídající jeho zaměření. Váš obchod bude automaticky fungovat s celou řadou externích aplikací, které oceníte vy při své práci i vaši zákazníci při nákupech. Nabízíme vám například propojení objednávek a fakturací s účetním systémem Pohoda, s exportem prodávaného zboží na nejpopulárnější zbožové srovnávače zboží.cz, Heuréka.cz a další.


Díky inteligentním a chytrým řešením můžete svým zákazníkům nabídnout rychlé a bezpečné platby za zakoupené zboží i služby skrze zabezpečené platební brány, populární způsoby doručení jejich zboží například přes Českou poštu, nebo Uloženku a mnohem víc. Váš obchod může být multijazyčný a celá nabídka prezentována v několika jazycích. Správa obchodu, přidávání a editace zboží, nebo možnost přidávání vlastních článků pro vás bude snadná díky uživatelsky komfortnímu prostředí obchodu sloužícímu k jeho administraci.

Web na míru

Pokud máte specifické požadavky, nebo představu o vlastní webové prezentaci která nespadá ani do jedné kategorie výše uvedených webových prezentací, rádi pro vás připravíme k vaší spokojenosti online řešení na míru. Vytvoříme potřebnou webovou aplikaci na základě vašich specifických požadavků a potřeb.


Bude se jednat o unikátní web jak z hlediska jeho vzhledu, tak funkčnosti a použití. Rádi pro vás navrhneme a naprogramujeme funkce, které se budou slučovat s vašimi představami o funkčním řešení. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

Intuitivní struktura a menu

Interaktivní prvky a formuláře

Originální moderní vzhled

Responzivní webdesign

Kvalitní textový obsah

On page SEO

Profesionální webové stránky

Vyberte si originální www řešení. Nebo se vám líbí webdesign z již hotové šablony? V obou případech u nás získáte kvalitní stránky, které:

 • jsou čtivé a líbivé
 • navigují zákazníka k nákupu či rezervaci
 • sbírají od návštěvníků kontakty
 • vytváří zisk

Web na klíč - postup

 • výběr webdesignu
 • zadání požadavků
 • kódování stránek
 • vložení obsahu
 • test funkčnosti
 • předání

Cenu určuje:

 • složitost webdesignu
 • termín dodání (od 48 hodin)
 • struktura stránek
 • velikost webu
 • textová náročnost
 • počet jazykových mutací
Chcete konzultovat webdesign?

Bezplatný chat pro zájemce z České Lípy s odborníky na tvorbu stránek.
Vložte email a my se vám ozveme!.