SEO - Brno

✓ Uděláme vám optimalizaci webu pro vyhledávače
✓ Postaráme se o růst konverze
✓ Přivedeme na vaše stránky další klienty
✓ Měřitelně zlepšíme ziskovost e-shopu
✓ Zvýšení návštěvnosti očekávejte už do 3 měsíců
Analýza www, konkurence a klíčových slov - GRATIS
Advanced SEO Analytics

SEO - OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE

Zobrazování stránek na těch nejvyšších postech, kam se dívá 90 % publika na internetu, to je účel SEO. Brno a zdejší podniky potřebují kvalitní servis. Naši specialisté dokonale ovládají technickou, obsahovou a odkazovou optimalizaci webových stránek. Pomohou k úspěchu v online prostředí i vám.

Tah na branku-how

Jsme profesionálové. Kompletní správu SEO nám můžete svěřit bez obav. Díky naší optimalizaci vašeho webu necháte konkurenty nejen z Brna daleko za sebou.

Know-how

SEO konzultacemi se živíme mnoho let a nebojíme se propojovat osvědčené metody s novými poznatky o algoritmech vyhledávačů.

Unikátní řešení

Vytvoříme plán optimalizace webových stránek na míru vašim obchodním potřebám. Napomůžeme tomu, aby vám v síti náleželo postavení velkých hráčů.

Bonusy

Zakázek od dlouhodobých partnerů si vážíme. Jako poděkování jim poskytujeme analýzu webu, opravu chyb a nastavení klíčových slov bezplatně.

Professional SEO services

Co ze spolupráce získáte

Náš SEO konzultant určený pro Brno a místní podnikatele vám bude k dispozici během celého procesu optimalizace pro vyhledávače. Bude zodpovědný za zlepšení rentability vašich stránek.

Upevněte v Brně a okolí povědomí o vaší značce

Staňte se dominantní online firmou do 3 měsíců díky SEO

Přijměte dar - bezplatnou analýzu www, konkurence a klíčových slov

Pozor na nekalé praktiky:

Nahodilé SEO

Priority při optimalizaci webu není možné stanovit bez analýzy pomocí speciálních softwarů.


Když si SEO specialista náklady na odbornou revizi ušetří, nemůže k vám přilákat nové klienty z Brna ani jiného města a profit vám nezvýší.

Zpomalený web

Některé agentury rezignují na technickou optimalizaci webových stránek. Avšak SEO musí v první řadě odstranit všechny překážky, které brzdí jejich načítání.


V opačném případě ztrácíte všechny klienty se slabým připojením na internet.

Nebezpečný linkbuilding

Vybudovat síť odkazů vedoucích na váš web představuje časově náročnou část SEO. Když vás během konzultace přesvědčují, že to bude hned, zbystřete.


Vložit zpětné linky na odkazové farmy skutečně nedá příliš práce. Riskujete ale penalizaci www a můžete skončit v propadlišti internetu.

Naši SEO konzultanti upřednostňují:

Konkrétní SEO - cíl Brno

Pokud toužíte po stabilitě ve virtuálním prostředí, oceníte přesnou identifikaci slabin vašich www.


Kromě toho zjistíme, jak si v optimalizaci pro vyhledávače vede konkurence a detekujeme vhodná klíčová slova. Podle toho sestavíme taktický plán SEO a doporučíme adekvátní správu, jak přilákat zájemce.

Rychlý web

Prosperitu na internetu ovlivňuje rychlost zobrazení vaší platformy. To je pádný důvod, proč se při optimalizaci webu soustředíme na opravy kódu, indexace a responzivity a nastavujeme Cache.


Dosahujeme tím uspokojivé konverze.

Kvalitní zpětné odkazy

Externí linky podporují vaše renomé a propagují vaši nabídku mimo mateřský web. Proto do optimalizace webových stránek zapojíme též copywritery.


Napíší o vás dobré PR články se zpětnými odkazy, které publikujeme na vyhledávaných portálech. Díky přílivu nových klientů stoupne návštěvnost vašich www.

Postup optimalizace webových stránek

Cena optimalizace webu

Větší investice dokáží prosadit váš online projekt v Brně a jiných cílových lokalitách dříve.

Náklady na SEO a výsledek optimalizace webových stránek ovlivňují faktory v grafu.

Výsledek analýzy nám pomůže stanovit konkrétní rozpočet - minimální je 15 tisíc Kč.

Typ podnikání a tématika

Konkurence klíčových slov

Složitost, věk a historie webu

Další individuální faktory

Ukázky SEO

Zkušenosti našich SEO specialistů

Na poli internetového marketingu včetně optimalizace pro vyhledávače jsme pomohli komerčním i nekomerčním subjektům z nejrůznějších odvětví:

Auto / Moto, Cestování, Medicína, Móda, Reality, Erotika, Vzdělání, E-commerce, Hry,

Umění, Hobby, Logistika, Finance, Osobní blogy, Média, Hotely, Investice, Reklama.

FAQ:

Udělejte si konkrétní představu o procesu SEO. Přečtěte si odpovědi na typické otázky k optimalizaci pro vyhledávače.

Proč si mám vybrat právě vás?

Nejde nám o kvantitu odvedené práce, ale zaměřujeme se na maximální kvalitu všech úkonů. K efektivní propagaci vaší firmy vždy nastudujeme maximum potřebných znalostí o vašem produktu, situaci a konkurenčním prostředí. Na základě toho jsme pak schopni navrhnout fungující strategii propagace vašeho produktu na internetu.
S našimi zákazníky jsme vždy v kontaktu a nekrmíme je nesplnitelnými sliby. Budujeme tak kulturu vnitřní integrity, na kterou se můžete spolehnout.

Nevnímáme vás pouze jako zdroj finančních prostředků, ale snažíme se vám naslouchat a společně dosáhnout našich společných cílů. Neustále se snažíme zlepšovat naše postupy, zavádět nové a využívat všech příležitostí k propagování vaší společnosti. Zároveň vás nehodláme svazovat žádnými pravidly.

Přestože už se oboru pohybujeme pátým rokem, nehodláme usnout na vavřínech. Stále se učíme nové věci a čerpáme inspiraci od velkých světových SEO agentur a od uznávaných osobností z oboru.

Z čeho se bude sestávat report?

Každý měsíc vám zašleme výpis všech SEO úprav, které jsme provedli na vašem webu, seznam URL adres, kde najdete nově vytvořené zpětné odkazy a také výsledky analýzy návštěvnosti a pozic ve vyhledávačích (na přání).

Kdy se dostaví první výsledky?

Jedná se o velmi individuální otázku. Velmi záleží na tom, o jaké služby máte zájem. Pokud nám zadáte kompletní SEO služby, pak se pozitivní efekt dostaví běžně po třech až čtyřech měsících spolupráce. Je dobré si uvědomit, že výsledek nebude okamžitý. Při SEO se jedná o běh na dlouhou trať, dlouhodobý, systematický proces, který si vyžádá spoustu času a ovlivňuje ho nepřeberné množství vnějších i vnitřních faktorů.

SEO konzultace - ZDARMA

Zaujal vás obrovský potenciál SEO? Náš specialista na optimalizace webových stránek nejen v Brně je vám
k službám. Vložte email. Probere s vámi možnosti SEO správy. Nezávazně a bezplatně.