Tvorba webových stránek - Bruntál

Vsaďte na web, který má SEO pro vyhledávače. Takové www lépe generují zisk. Jednoduché online prezentace vám dodáme v termínu už od 48 hodin.

Webdesign na míru

Podnikání na internetu se neobejde bez tvorby webových stránek. Bruntál, konkrétně místní firmy, neziskové organizace a další zájemci, si u nás mohou objednat špičkové blogy, e-shopy, vizitkové www nebo firemní weby.

SEO Responzivita Konverze  Komunikace Rezervace

SEO

SEO

Jen optimalizované stránky na předních postech ve vyhledávačích se těší vysoké návštěvnosti.

Responzivita

Responzivita

Dokonalé zobrazení na počítačích i mobilech zajistíme při tvorbě všech typů webových stránek.

Konverze 

Konverze

Zájemcům nejen z Bruntálu nabídneme na správných místech tlačítka. Vyzveme je, aby se stali vašimi zákazníky.

Komunikace

Komunikace

Klienti vás budou snadno a bez obav kontaktovat. Připravíme jim formuláře, chaty a registrace.

Rezervace

Rezervační formulář

Vysoký počet online objednávek podpoříme uživatelsky přívětivým webdesignem.

Tvorba webových stránek - tob volba pro Bruntál a okolí:

 
Vizitkový web

Potřebujete vytvořit jednoduchý přehledný jednostránkový web se základním přehledem vámi nabízené služby a kontaktními informacemi pro osobní prezentaci? Pak jste na správném místě. Vizitkový web může vhodně posloužit na úplném začátku vašeho podnikání. Rádi pro vás vytvoříme kvalitní, profesionálně vypadající web, který bude vaší vizitkou a to za velice příznivou cenu.


Získáte tak specialisty profesionálně vytvořený design webu, jednoduchou a přehlednou strukturu, kontaktní formulář díky kterému vás budou moci potencionální klienti oslovit a pokud budete mít zájem zajistíme i kvalitní textový obsah. Kvůli omezenému obsahu není vizitkový web příliš vhodný pro SEO optimalizaci, tak jako například firemní web.

Landing page

Zpracujeme vám profesionální jednostránkovou prezentaci, obsahující unikátní komerční nabídku nebo sdělení vámi nabízené služby či produktu. Jak již z názvu landing page (v překladu cílová stránka) vyplývá,  používá se obvykle jako cílová stránka pro externí reklamní odkazy a PPC kampaně. Hlavní funkcí landing page je přinést vysoký konverzní poměr.


Zaměříme se na to, abyste vytěžili z prodeje zboží a služeb maximum. Podle sdělení nabídky připravíme návrh stránky a zpracujeme ji pro úspěšné použití v kampani.

Firemní web

Vícestránková komplexní, profesionálně zpracovaná prezentace vaší společnosti je v dnešní době naprostou nutností . Obvykle obsahuje úvodní stránku strukturově odpovídající rozcestníku s logickým přechodem na další stránky, nabízí základní i rozšířené informace o společnosti, nabídku služeb rozdělenou na další podstránky, reference vámi již realizovaných zakázek a v neposlední řadě tak důležitou stránku s kontaktními informacemi a rychlým kontaktním formulářem.. Tento druh webu je nejčastěji poptávanou online prezentací.


Mezi hlavní výhody takto strukturovaného a komplexně zpracovaného webu patří možnost kvalitní SEO optimalizace pro vyhledávače a přesného zacílení PPC kampaní na jednotlivé služby. Díky naším zkušenostem vám rádi navrhneme a zpracujeme web, který zohlední váš obor podnikání jak po stránce požadavků vzhledu stránek včetně responzivního designu, tj. správného zobrazení nejen pro PC, ale i pro chytré telefony a tablety, tak i jejich obsahu a logického uspořádání. Celá prezentace může běžet na kvalitním redakčním systému, díky kterému budete mít nový web kdykoliv pod kontrolou.

E-shop

Eshop, jindy také internetový obchod je plně automatizovaná webová platforma pro realizaci prodeje produktů či služeb. Vybudujeme vám eshop dle vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je profesionální vzhled obchod odpovídající jeho zaměření. Váš obchod bude automaticky fungovat s celou řadou externích aplikací, které oceníte vy při své práci i vaši zákazníci při nákupech. Nabízíme vám například propojení objednávek a fakturací s účetním systémem Pohoda, s exportem prodávaného zboží na nejpopulárnější zbožové srovnávače zboží.cz, Heuréka.cz a další.


Díky inteligentním a chytrým řešením můžete svým zákazníkům nabídnout rychlé a bezpečné platby za zakoupené zboží i služby skrze zabezpečené platební brány, populární způsoby doručení jejich zboží například přes Českou poštu, nebo Uloženku a mnohem víc. Váš obchod může být multijazyčný a celá nabídka prezentována v několika jazycích. Správa obchodu, přidávání a editace zboží, nebo možnost přidávání vlastních článků pro vás bude snadná díky uživatelsky komfortnímu prostředí obchodu sloužícímu k jeho administraci.

Web na míru

Pokud máte specifické požadavky, nebo představu o vlastní webové prezentaci která nespadá ani do jedné kategorie výše uvedených webových prezentací, rádi pro vás připravíme k vaší spokojenosti online řešení na míru. Vytvoříme potřebnou webovou aplikaci na základě vašich specifických požadavků a potřeb.


Bude se jednat o unikátní web jak z hlediska jeho vzhledu, tak funkčnosti a použití. Rádi pro vás navrhneme a naprogramujeme funkce, které se budou slučovat s vašimi představami o funkčním řešení. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

Intuitivní menu

Texty užitečné pro cílové skupiny

Interaktivní formuláře

Responzivní pro všechny displeje

Atraktivní webdesign

Samozřejmě on page SEO

Zakázkové www

Některé druhy online propagace mohou být ze šablony. Náročné internetové projekty už vyžadují tvorbu webových stránek na míru. Bez ohledu na typ od nás všichni zájemci z Bruntálu dostanou www, které:

 • cílí na potenciální klientelu
 • svádí k nákupu
 • shromažďují kontakty
 • propagují vaši značku

Spolupráce

 • představíte nám svůj záměr
 • navrhneme webdesign
 • dáme se do kódování
 • naplníme web obsahem
 • vše otestujeme
 • předáme hotovou platformu

Cena podle:

 • rychlosti dodání (od 48 hodin)
 • struktury www
 • počtu jazykových verzí
 • výběru originální tvorby webových stránek
 • rozsahu prezentace
 • textové náročnosti
Bezplatná konzultace

Než si objednáte tvorbu webových stránek pro vaši firmu z Bruntálu, pomůžeme s výběrem www.
Vložte email, ať vás můžeme kontaktovat!