Tvorba webových stránek - Cheb

Bez webu a SEO nejste na síti vidět. Vybavíme vás špičkovými www k úspěšnému boji s konkurencí. Vcard prezentaci dokážeme spustit už za 48 hodin.

Online platformy na zakázku

Zabýváme se tvorbou webových stránek. Cheb, konkrétně místní komerční i nekomerční subjekty, zabezpečíme firemními weby a poutavými blogy. Také dodáváme vizitkové www nebo e-shopy schopné vysokého obratu.

SEO Responzivita Konverze  Komunikace Rezervace

SEO

SEO

Prvním pravidlem úspěšného podnikání na internetu je viditelnost. Za tímto účelem všechny weby automaticky optimalizujeme.

Responzivita

Responzivita

Pomocí webdesignu dosahujeme správného zobrazení www na všech displejích včetně tabletů a smartphonů.

Konverze 

Konverze

Počet realizovaných nákupů podpoříme funkční navigací z výzev a tlačítek.

Komunikace

Komunikace

Aby vás zájemci bez obav kontaktovali, připravíme jim během tvorby webových stránek registrace, chaty a formuláře.

Rezervace

Rezervační formulář

Vašim zákazníkům z Chebu a dalších měst nabídneme snadno obslužné www, kde se pohodlně objednává.

Tvorba webových stránek - Cheb:

 
Vizitkový web

Potřebujete vytvořit jednoduchý přehledný jednostránkový web se základním přehledem vámi nabízené služby a kontaktními informacemi pro osobní prezentaci? Pak jste na správném místě. Vizitkový web může vhodně posloužit na úplném začátku vašeho podnikání. Rádi pro vás vytvoříme kvalitní, profesionálně vypadající web, který bude vaší vizitkou a to za velice příznivou cenu.


Získáte tak specialisty profesionálně vytvořený design webu, jednoduchou a přehlednou strukturu, kontaktní formulář díky kterému vás budou moci potencionální klienti oslovit a pokud budete mít zájem zajistíme i kvalitní textový obsah. Kvůli omezenému obsahu není vizitkový web příliš vhodný pro SEO optimalizaci, tak jako například firemní web.

Landing page

Zpracujeme vám profesionální jednostránkovou prezentaci, obsahující unikátní komerční nabídku nebo sdělení vámi nabízené služby či produktu. Jak již z názvu landing page (v překladu cílová stránka) vyplývá,  používá se obvykle jako cílová stránka pro externí reklamní odkazy a PPC kampaně. Hlavní funkcí landing page je přinést vysoký konverzní poměr.


Zaměříme se na to, abyste vytěžili z prodeje zboží a služeb maximum. Podle sdělení nabídky připravíme návrh stránky a zpracujeme ji pro úspěšné použití v kampani.

Firemní web

Vícestránková komplexní, profesionálně zpracovaná prezentace vaší společnosti je v dnešní době naprostou nutností . Obvykle obsahuje úvodní stránku strukturově odpovídající rozcestníku s logickým přechodem na další stránky, nabízí základní i rozšířené informace o společnosti, nabídku služeb rozdělenou na další podstránky, reference vámi již realizovaných zakázek a v neposlední řadě tak důležitou stránku s kontaktními informacemi a rychlým kontaktním formulářem.. Tento druh webu je nejčastěji poptávanou online prezentací.


Mezi hlavní výhody takto strukturovaného a komplexně zpracovaného webu patří možnost kvalitní SEO optimalizace pro vyhledávače a přesného zacílení PPC kampaní na jednotlivé služby. Díky naším zkušenostem vám rádi navrhneme a zpracujeme web, který zohlední váš obor podnikání jak po stránce požadavků vzhledu stránek včetně responzivního designu, tj. správného zobrazení nejen pro PC, ale i pro chytré telefony a tablety, tak i jejich obsahu a logického uspořádání. Celá prezentace může běžet na kvalitním redakčním systému, díky kterému budete mít nový web kdykoliv pod kontrolou.

E-shop

Eshop, jindy také internetový obchod je plně automatizovaná webová platforma pro realizaci prodeje produktů či služeb. Vybudujeme vám eshop dle vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je profesionální vzhled obchod odpovídající jeho zaměření. Váš obchod bude automaticky fungovat s celou řadou externích aplikací, které oceníte vy při své práci i vaši zákazníci při nákupech. Nabízíme vám například propojení objednávek a fakturací s účetním systémem Pohoda, s exportem prodávaného zboží na nejpopulárnější zbožové srovnávače zboží.cz, Heuréka.cz a další.


Díky inteligentním a chytrým řešením můžete svým zákazníkům nabídnout rychlé a bezpečné platby za zakoupené zboží i služby skrze zabezpečené platební brány, populární způsoby doručení jejich zboží například přes Českou poštu, nebo Uloženku a mnohem víc. Váš obchod může být multijazyčný a celá nabídka prezentována v několika jazycích. Správa obchodu, přidávání a editace zboží, nebo možnost přidávání vlastních článků pro vás bude snadná díky uživatelsky komfortnímu prostředí obchodu sloužícímu k jeho administraci.

Web na míru

Pokud máte specifické požadavky, nebo představu o vlastní webové prezentaci která nespadá ani do jedné kategorie výše uvedených webových prezentací, rádi pro vás připravíme k vaší spokojenosti online řešení na míru. Vytvoříme potřebnou webovou aplikaci na základě vašich specifických požadavků a potřeb.


Bude se jednat o unikátní web jak z hlediska jeho vzhledu, tak funkčnosti a použití. Rádi pro vás navrhneme a naprogramujeme funkce, které se budou slučovat s vašimi představami o funkčním řešení. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

Responzivní webdesign

Intuitivní menu

Texty určené cílovým skupinám

Interaktivní formuláře

On page SEO

Atraktivní grafika

Weby k efektivní propagaci

Naším záměrem při tvorbě webových stránek je dopřát vám co největší počet výhod před konkurenty nejen z Chebu. Tak můžete dosáhnout prodejních cílů. Proto naše www ze šablony stejně jako platformy na zakázku umí:

 • generovat zisk
 • reprezentovat firmu
 • získávat kontakty
 • zvyšovat odbyt

Spolupráce

 • sdělíte nám byznys plán
 • nabídneme webdesign
 • nakódujeme www
 • nahrajeme obsah
 • otestujeme
 • předáme vám top stránky

Cena podle:

 • textové náročnosti
 • termínu dodání (od 48 hodin)
 • počtu jazykových verzí
 • unikátnosti řešení
 • složitosti při tvorbě webových stránek
 • velikosti online prezentace
Konzultace s expertem

Možnostmi při tvorbě webových stránek provede všechny zájemce z Chebu náš specialista.
Vložte email.