Tvorba webových stránek - Kroměříž

Chcete být jedničkou internetu? Vybavíme vás špičkovými weby na míru, které dominují na síti díky SEO. Mini stránky dokážeme spustit už za 48 hodin.

Web, který prodává

Jsme profesionálové v oboru tvorby webových stránek. Kroměříž a všichni zdejší podnikatelé i nekomerční organizace si zaslouží blogy a vizitkové nebo firemní weby na úrovni. Jste-li prodejci zboží, dodáme vám vysokoobrátkový e-shop.

SEO Responzivita Konverze  Komunikace Rezervace

SEO

SEO

Vysokou návštěvnost díky snadné dohledatelnosti vám zaručí www, které automaticky optimalizujeme pro vyhledávače.

Responzivita

Responzivita

Řada lidí nakupuje přes mobily a tablety. Postaráme se o webdesign, který funguje na všech displejích.

Konverze 

Konverze

Při tvorbě webových stránek vhodně rozmístíme výzvy a tlačítka. Jasná navigace k nákupu ovlivňuje zisk.

Komunikace

Komunikace

Potenciální zákazníky nejen z Kroměříže s vámi propojíme kontaktními formuláři, registracemi a chaty.

Rezervace

Rezervační formulář

Pomocí intuitivního a přívětivého rozhraní motivujeme lidi na vašem novém webu k objednávkám.

Tvorba webových stránek - Kroměříž:

 
Vizitkový web

Potřebujete vytvořit jednoduchý přehledný jednostránkový web se základním přehledem vámi nabízené služby a kontaktními informacemi pro osobní prezentaci? Pak jste na správném místě. Vizitkový web může vhodně posloužit na úplném začátku vašeho podnikání. Rádi pro vás vytvoříme kvalitní, profesionálně vypadající web, který bude vaší vizitkou a to za velice příznivou cenu.


Získáte tak specialisty profesionálně vytvořený design webu, jednoduchou a přehlednou strukturu, kontaktní formulář díky kterému vás budou moci potencionální klienti oslovit a pokud budete mít zájem zajistíme i kvalitní textový obsah. Kvůli omezenému obsahu není vizitkový web příliš vhodný pro SEO optimalizaci, tak jako například firemní web.

Landing page

Zpracujeme vám profesionální jednostránkovou prezentaci, obsahující unikátní komerční nabídku nebo sdělení vámi nabízené služby či produktu. Jak již z názvu landing page (v překladu cílová stránka) vyplývá,  používá se obvykle jako cílová stránka pro externí reklamní odkazy a PPC kampaně. Hlavní funkcí landing page je přinést vysoký konverzní poměr.


Zaměříme se na to, abyste vytěžili z prodeje zboží a služeb maximum. Podle sdělení nabídky připravíme návrh stránky a zpracujeme ji pro úspěšné použití v kampani.

Firemní web

Vícestránková komplexní, profesionálně zpracovaná prezentace vaší společnosti je v dnešní době naprostou nutností . Obvykle obsahuje úvodní stránku strukturově odpovídající rozcestníku s logickým přechodem na další stránky, nabízí základní i rozšířené informace o společnosti, nabídku služeb rozdělenou na další podstránky, reference vámi již realizovaných zakázek a v neposlední řadě tak důležitou stránku s kontaktními informacemi a rychlým kontaktním formulářem.. Tento druh webu je nejčastěji poptávanou online prezentací.


Mezi hlavní výhody takto strukturovaného a komplexně zpracovaného webu patří možnost kvalitní SEO optimalizace pro vyhledávače a přesného zacílení PPC kampaní na jednotlivé služby. Díky naším zkušenostem vám rádi navrhneme a zpracujeme web, který zohlední váš obor podnikání jak po stránce požadavků vzhledu stránek včetně responzivního designu, tj. správného zobrazení nejen pro PC, ale i pro chytré telefony a tablety, tak i jejich obsahu a logického uspořádání. Celá prezentace může běžet na kvalitním redakčním systému, díky kterému budete mít nový web kdykoliv pod kontrolou.

E-shop

Eshop, jindy také internetový obchod je plně automatizovaná webová platforma pro realizaci prodeje produktů či služeb. Vybudujeme vám eshop dle vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je profesionální vzhled obchod odpovídající jeho zaměření. Váš obchod bude automaticky fungovat s celou řadou externích aplikací, které oceníte vy při své práci i vaši zákazníci při nákupech. Nabízíme vám například propojení objednávek a fakturací s účetním systémem Pohoda, s exportem prodávaného zboží na nejpopulárnější zbožové srovnávače zboží.cz, Heuréka.cz a další.


Díky inteligentním a chytrým řešením můžete svým zákazníkům nabídnout rychlé a bezpečné platby za zakoupené zboží i služby skrze zabezpečené platební brány, populární způsoby doručení jejich zboží například přes Českou poštu, nebo Uloženku a mnohem víc. Váš obchod může být multijazyčný a celá nabídka prezentována v několika jazycích. Správa obchodu, přidávání a editace zboží, nebo možnost přidávání vlastních článků pro vás bude snadná díky uživatelsky komfortnímu prostředí obchodu sloužícímu k jeho administraci.

Web na míru

Pokud máte specifické požadavky, nebo představu o vlastní webové prezentaci která nespadá ani do jedné kategorie výše uvedených webových prezentací, rádi pro vás připravíme k vaší spokojenosti online řešení na míru. Vytvoříme potřebnou webovou aplikaci na základě vašich specifických požadavků a potřeb.


Bude se jednat o unikátní web jak z hlediska jeho vzhledu, tak funkčnosti a použití. Rádi pro vás navrhneme a naprogramujeme funkce, které se budou slučovat s vašimi představami o funkčním řešení. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

Jednoduché menu

Responzivní webdesign

Zákaznicky užitečný obsah

Interaktivní formuláře

On page SEO

Grafika v souladu s produkty

Online stránky na míru

Během tvorby webových stránek sledujeme cíl, jak vás odlišit od konkurentů nejen v Kroměříži. Ať už si vyberte originál nebo vsadíte na šablony, stanete se majiteli webu, který:

 • láká platící klientelu
 • propaguje vaši značku
 • shromažďuje kontakty
 • zajišťuje profit

Průběh spolupráce

 • vyslechneme vaše požadavky
 • zvolíme vhodný webdesign
 • nakódujeme stránky
 • vložíme texty
 • provedeme test
 • převezmete si hotové www

Cena podle:

 • nároků na obsah
 • lhůty dodání (od 48 hodin)
 • počtu jazykových verzí
 • složitosti webu
 • originální tvorby webových stránek
 • rozsahu www
Konzultace - gratis

Poraďte se ohledně tvorby webových stránek. Všem zájemcům z Kroměříže je k dispozici náš expert.
Vložte email