Tvorba webových stránek - Kutná Hora

Pomůžeme vám k úspěchu v online světě. Vyberte si vysoce konverzní stránky - od e-shopů po firemní weby. Základní www mohou propagovat vaši značku už za 48 hodin.

Weby od profesionálů

Nabízíme know-how založené na dlouhodobé tvorbě webových stránek. Kutná Hora, přesněji místní firmy a neziskové subjekty, zkrátka všichni kdo mají zájem si u nás mohou objednat blogy, vizitkové a firemní weby nebo e-shop, který prodává.

SEO Responzivita Konverze  Komunikace Rezervace

SEO

SEO

Nové www automaticky optimalizujeme pro vyhledávače. Konkurenci necháte daleko za sebou.

Responzivita

Responzivita

Byla by škoda ztrácet klienty, kteří se na internet připojují z mobilu. Náš webdesign vypadá skvěle na všech displejích.

Konverze 

Konverze

Během tvorby webových stránek nezapomeneme na výzvy a tlačítka. Nasměrujeme lidi k nákupu.

Komunikace

Komunikace

Zájemci z Kutné Hory a jiných koutů Čech vás pohodlně kontaktují přes chaty, registrace a formuláře.

Rezervace

Rezervační formulář

Čím lépe se uživatelé na webu orientují, tím snáze objednávají. Naše weby generují zisk.

Tvorba webových stránek - Kutná Hora:

 
Vizitkový web

Potřebujete vytvořit jednoduchý přehledný jednostránkový web se základním přehledem vámi nabízené služby a kontaktními informacemi pro osobní prezentaci? Pak jste na správném místě. Vizitkový web může vhodně posloužit na úplném začátku vašeho podnikání. Rádi pro vás vytvoříme kvalitní, profesionálně vypadající web, který bude vaší vizitkou a to za velice příznivou cenu.


Získáte tak specialisty profesionálně vytvořený design webu, jednoduchou a přehlednou strukturu, kontaktní formulář díky kterému vás budou moci potencionální klienti oslovit a pokud budete mít zájem zajistíme i kvalitní textový obsah. Kvůli omezenému obsahu není vizitkový web příliš vhodný pro SEO optimalizaci, tak jako například firemní web.

Landing page

Zpracujeme vám profesionální jednostránkovou prezentaci, obsahující unikátní komerční nabídku nebo sdělení vámi nabízené služby či produktu. Jak již z názvu landing page (v překladu cílová stránka) vyplývá,  používá se obvykle jako cílová stránka pro externí reklamní odkazy a PPC kampaně. Hlavní funkcí landing page je přinést vysoký konverzní poměr.


Zaměříme se na to, abyste vytěžili z prodeje zboží a služeb maximum. Podle sdělení nabídky připravíme návrh stránky a zpracujeme ji pro úspěšné použití v kampani.

Firemní web

Vícestránková komplexní, profesionálně zpracovaná prezentace vaší společnosti je v dnešní době naprostou nutností . Obvykle obsahuje úvodní stránku strukturově odpovídající rozcestníku s logickým přechodem na další stránky, nabízí základní i rozšířené informace o společnosti, nabídku služeb rozdělenou na další podstránky, reference vámi již realizovaných zakázek a v neposlední řadě tak důležitou stránku s kontaktními informacemi a rychlým kontaktním formulářem.. Tento druh webu je nejčastěji poptávanou online prezentací.


Mezi hlavní výhody takto strukturovaného a komplexně zpracovaného webu patří možnost kvalitní SEO optimalizace pro vyhledávače a přesného zacílení PPC kampaní na jednotlivé služby. Díky naším zkušenostem vám rádi navrhneme a zpracujeme web, který zohlední váš obor podnikání jak po stránce požadavků vzhledu stránek včetně responzivního designu, tj. správného zobrazení nejen pro PC, ale i pro chytré telefony a tablety, tak i jejich obsahu a logického uspořádání. Celá prezentace může běžet na kvalitním redakčním systému, díky kterému budete mít nový web kdykoliv pod kontrolou.

E-shop

Eshop, jindy také internetový obchod je plně automatizovaná webová platforma pro realizaci prodeje produktů či služeb. Vybudujeme vám eshop dle vašich požadavků a potřeb. Samozřejmostí je profesionální vzhled obchod odpovídající jeho zaměření. Váš obchod bude automaticky fungovat s celou řadou externích aplikací, které oceníte vy při své práci i vaši zákazníci při nákupech. Nabízíme vám například propojení objednávek a fakturací s účetním systémem Pohoda, s exportem prodávaného zboží na nejpopulárnější zbožové srovnávače zboží.cz, Heuréka.cz a další.


Díky inteligentním a chytrým řešením můžete svým zákazníkům nabídnout rychlé a bezpečné platby za zakoupené zboží i služby skrze zabezpečené platební brány, populární způsoby doručení jejich zboží například přes Českou poštu, nebo Uloženku a mnohem víc. Váš obchod může být multijazyčný a celá nabídka prezentována v několika jazycích. Správa obchodu, přidávání a editace zboží, nebo možnost přidávání vlastních článků pro vás bude snadná díky uživatelsky komfortnímu prostředí obchodu sloužícímu k jeho administraci.

Web na míru

Pokud máte specifické požadavky, nebo představu o vlastní webové prezentaci která nespadá ani do jedné kategorie výše uvedených webových prezentací, rádi pro vás připravíme k vaší spokojenosti online řešení na míru. Vytvoříme potřebnou webovou aplikaci na základě vašich specifických požadavků a potřeb.


Bude se jednat o unikátní web jak z hlediska jeho vzhledu, tak funkčnosti a použití. Rádi pro vás navrhneme a naprogramujeme funkce, které se budou slučovat s vašimi představami o funkčním řešení. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

Obsah mluví řečí zákazníků

Interaktivní formuláře

Přehledná struktura

On page SEO v ceně

Responzivní webdesign

Výstižná grafika

Zabodujte online

Některá odvětví vyniknou díky webu ze šablony. Jiným zákazníkům pomůže tvorba jedinečných webových stránek. Všem z Kutné Hory a okolí poradíme s výběrem. Obě varianty:

 • budí pozornost
 • prodávají vaše produkty
 • sbírají kontakty
 • prezentují vaši značku

Spolupráce

 • povíte nám vaše představy
 • navrhneme atraktivní webdesign
 • zahájíme kódování
 • doplníme texty
 • otestujeme funkčnost
 • předáme vám kvalitní www

Cena záleží na:

 • lhůtě dodání (od 48 hodin)
 • struktuře www
 • počtu jazykových verzí
 • druhu tvorby webových stránek
 • rozsahu
 • složitosti textů
Chat - ZDARMA

Tvorba webových stránek je náš obor. Klientům nejen z Kutné Hory vždy radíme bezplatně.
Vložte email, kde vás může kontaktovat náš expert.